Open dagen OBS De Schelf

06 maart 2015 door de redactie
Open dagen OBS De Schelf

De ervaring leert dat een basisschool kiezen voor je kind best lastig is. Als je kind bijna vier jaar wordt, ga je nadenken over wat jij belangrijk vindt voor je kind en voor jezelf. OBS De Schelf ondersteunt graag in dat proces.

Bij OBS de Schelf is iedereen van harte welkom voor een gesprek en een rondleiding. Wij vinden namelijk dat een bewuste schoolkeuze de enige juiste keuze is. Stel al je vragen, deel je twijfels en laat ons weten wat je vindt, zoekt en verwacht van een school.

De afgelopen periode hebben we samen met een aantal ouders van kinderen die reeds voor de Schelf hebben gekozen, gewerkt aan een filmpje en een informatiedocument om een zo goed en compleet mogelijk beeld te geven van de Schelf als basisschool. Het filmpje en een bijbehorende tekst zijn te vinden op de site van de school www.deschelf.nl

Tijdens onze jaarlijkse open morgen is het mogelijk voor alle (groot-)ouders en andere belangstellenden om onze school te bezoeken en in de verschillende groepen lessen te volgen. Hierdoor krijgt u de kans om uw kind in onze dagelijkse praktijk bezig te zien en te ervaren wat en hoe ze leren.

We laten deze morgen dus lessen zien, die horen bij onze wekelijkse routine. Daarnaast is deze morgen georganiseerd als een manier voor nieuwe ouders om onze school te leren kennen.

Als woensdag 11 maart al vol is in de agenda voor belangstellenden dan kunnen wij u verwijzen naar woensdag 15 april a.s. Peuters kunnen dan meespelen in de groepen 1/2.

Ook een fijne manier voor toekomstige leerlingen en ouders om de Schelf te leren kennen en voor onze school te kiezen! Vertel het vooral aan bekenden, familie en vrienden, die een goede basisschool zoeken!

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.