Oranjevereniging ’s-Gravendeel bruist van de ideeën en initiatieven

19 maart 2024 • 00:00 door de redactie
Oranjevereniging ’s-Gravendeel bruist van de ideeën en initiatieven

S-GRAVENDEEL - Na de succesvolle lampionnenoptocht van januari is de Oranjevereniging druk bezig met de voorbereidingen van Koningsdag en 4 mei.

Oranjevereniging ’s-Gravendeel bestaat inmiddels 102 jaar. Iets waar het dorp enorm trots op is. Het bestuur en de organisatie van de Oranjevereniging ’s-Gravendeel bestaat volledig uit vrijwilligers en jaarlijks organiseren zij meerdere evenementen in het Seuterdorp. 

Vanaf dit jaar staat Claudia de Geus (41) als voorzitter aan het roer van Oranjevereniging ’s-Gravendeel. Claudia is al langere tijd betrokken bij de vereniging en zij kijkt er naar uit om vanuit haar nieuwe rol samen met haar collega-bestuursleden en alle vrijwilligers mooie evenementen te organiseren.

Claudia: ‘Ik vind het belangrijk dat onze initiatieven aantrekkelijk blijven voor alle doelgroepen én dat de samenwerking met onder andere de ondernemers en winkeliers van ons dorp wordt geïntensiveerd. Dit doen we door de samenwerking proactief op te zoeken: Samen met respect voor het bestaande durven kijken naar vernieuwingen en veranderingen.’

Eén van de vernieuwingen is de introductie van een splinternieuw logo! Claudia vertelt: ‘Het oude logo was aan verfrissing toe. Het nieuwe logo laat in één oogopslag zien wie wij zijn, waar wij van zijn én waar wij voor staan. De vier icoontjes visualiseren ons dorp en de evenementen die wij jaarlijks organiseren: de lampionnenoptocht, Koningsdag en 4 en 5 mei. Wat veel mensen niet weten, is dat de oranjeboom symbool staat voor ’s-Gravendeel. De boom met oranje appeltjes zie je bijvoorbeeld ook terug in het wapen van ’s-Gravendeel.’

De komende periode treft de vereniging alle voorbereidingen voor Koningsdag en 4 mei. En daarbij is álle (vrijwillige) hulp welkom. Vaak denkt men dat het alleen gaat om de uitvoering van de evenementen, maar vrijwilligers zijn juist ook hard nodig bij de voorbereidingen, bij het meedenken en bij het uitwerken van ideeën en initiatieven. ‘De totstandkoming van ons nieuwe logo is hier een hel mooi voorbeeld van,’ aldus Claudia. Wil jij jouw steentje bijdragen? Kijk voor meer info op www.4-oranje.nl of mail Claudia: claudia@4-oranje.nl.


Foto-onderschrift: Bestuursleden Claudia de Geus en Jasper Baars zijn trots op het nieuwe logo Beeld: Oranjevereniging ‘s-Gravendeel

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.