Maak kennis met SHOGI (7+)
SHOGI is een spannend Japans bordspel vol slimme strategie en verrassingen. Het doel is om de koning van de tegenstander mat te zetten. Iedereen is welkom om het dit oeroude spel te spelen in Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum. Na een korte uitleg van SHOGI club Zanshin kan men meteen aan de slag met dit uitdagende bordspel. Iedereen is welkom op zaterdag 14 maart 2026 op de open clubochtend. Durf jij de uitdaging aan?
SHOGI is een strategiespel, vergelijkbaar met schaken. De spelregels van SHOGI maken het een uniek spel met veel uitdaging. Mensen die kunnen schaken pakken het spel makkelijk op, maar ook voor beginners is het een leuk spel.
SHOGI club Zanshin organiseert samen met de bibliotheek een open dag in de Bibliotheek van Oud-Beijerland Centrum om kennis te maken met het spel. Tijdens deze dag leert men alles over de basisregels en de achtergrond van het spel, waarna zelf partijtjes gespeeld kunnen worden. Naast Shogi is het ook mogelijk andere spellen te spelen zoals Mahjong Jenga, Mikado of iets bouwen met Kapla. Het is op zaterdag 14 maart 2026, van 10.30 tot 12.00 uur.
De SHOGI clubmiddagen worden gehouden in het Maaklokaal van Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum (Waterstal 1). Het spel is geschikt vanaf een jaar of 7. Graag aanmelden via de agenda van de Bibliotheek Hoeksche Waard (www.debhw.nl). Kosten bedragen € 2,00 per persoon.