Reisverhalen in de Rembrandt

Welzijn Hoeksche Waard gaat in navolging op de lezing reizen door Canada met een camper, waar de vraag is gekomen om dit soort bijeenkomsten vaker te organiseren een "vakantie-reis "avond aanbieden.
Om te kijken of er meer behoefte aan is en of men ook mee wilt denken over het praten over reizen starten we in de Rembrandt aan het Rembrandtplein 1 te Oud-Beijerland met een bijeenkomst in de avond om iedereen de gelegenheid te geven dit mee te maken. Dit alles in de zaal Marten & Oopjen aldaar. De bedoeling is dat uiteindelijk anderen ook met eigen materiaal komen om met ons te delen. Met een presentatie in Powerpoint zetten kan geholpen worden zelfs.
Op 6 april 2017 zal Maarten Sluimer van 19.30 -21.00 uur een impressie geven over het reizen door Frankrijk en Spanje.
Aan de hand van foto- en filmmateriaal en mooie verhalen belooft het een prachtige avond te worden.
Laat svp even weten of u komt in verband met het klaarzetten van de stoelen. Dit kan bij m.groothand@welzijnhoekschewaard.nl of bellen met 088-7308900.
Kosten € 3,00 incl koffie en thee.