De werkgroep Viva la Donna ( Leve de vrouw) van Welzijn Hoeksche Waard  organiseert weer de Viva la Donna Dag. Dit jaar voor de 10e keer!

Dit zal plaatsvinden 18 mei 2017 te ’s-Gravendeel van 9.30-15.00 uur in de zalen van de  Ichtuskerk aan de Zuid- Voorstraat 26 te ‘s-Gravendeel.

Deze Verwendag voor vrouwen die kanker hebben of gehad hebben kunnen zich deze dag laten verwennen. Tijdens deze  dag kunt u behandelingen van elk een half uur krijgen op het gebied van gezicht, voet, handverzorging en ontspanning. Ook kunt u deelnemen aan diverse workshops.

Tussen de middag is er een lichte lunch. Alle behandelingen worden geheel belangeloos aangeboden door tientallen vrijwilligers.

Er is een beperkt aantal plaatsen dus opgeven is noodzakelijk. Dit kan tot uiterlijk 25 april via de mail: [email protected] of bellen met   088-7308900

Let wel: VOL=VOL