logo s-Gravendeel

Digitaal dorp
s-Gravendeel

Alles over s-Gravendeel...
Afbeelding bij agendaitem: 'Open dag scouting Puttershoek'
12sep 2015

Open dag scouting Puttershoek

Zaterdag 12 september 2015, van 14:00 uur tot 16:00 uur.

Altijd al benieuwd wat scouting doet? Kom eens kijken op de open dag van Scouting Puttershoek.

Jeugd van 4 tot 18 jaar en geïnteresseerde volwassenen zijn zaterdag 12 september 2015 van harte welkom om actief bezig te zijn op het terrein van Scouting Puttershoek. Tijdens de open dag van onze jeugdvereniging, zullen er diverse activiteiten georganiseerd worden op het gebied van outdoor, sport en expressie!

Om 14 uur starten de activiteiten in verschillende leeftijdsgroepen. Kinderen kunnen meedoen aan een uitdagend aanbod van activiteiten op hun eigen niveau. We hebben een klimparcours, kampvuur, schminken, reuzen-mikado en nog veel meer leuke dingen. Voor ouders zal koffie en thee klaar staan. Rond 16 uur is een afronding.

Als kinderen lid willen worden, zijn ze natuurlijk ook van harte welkom bij onze vereniging. Er is op dit moment ruimte bij de Welpen (7-11 jaar), Scouts (11-15 jaar) en Explorers (15-18 jaar).

De jeugdvereniging is te vinden aan de Sportlaan 4 in Puttershoek voor de ijsbaan of op internet:  www.scoutingputtershoek.nl

Contactinformatie:
Locatie: Sportlaan 4 Puttershoek
Organisator: Scouting Puttershoek
Website:http://www.scoutingputtershoek.nl


Deel dit bericht met je vrienden!