logo s-Gravendeel

Digitaal dorp
s-Gravendeel

Alles over s-Gravendeel...
Afbeelding bij agendaitem: 'Nieuwjaarsconcert NLS 's-Gravendeel'
05jan 2013

Nieuwjaarsconcert NLS 's-Gravendeel

Zaterdag 5 januari 2013 vanaf 19:30 uur.

Zaterdagavond 5 januari 2013 zal het Fanfareorkest van muziekvereniging Na Lang Streven ’s-Gravendeel, volgens traditie, haar jaarlijkse nieuwjaarsconcert houden in partycentrum “Concordia” te ’s-Gravendeel.

Naast het Fanfareorkest, dat onder leiding staat van dirigent Arnold Zwijgers, zal ook het leerlingenorkest “New taLentS” optreden. Daarnaast zal ook de blokfluitgroep, onder leiding van Carine Quartel deze avond van zich laten horen.

De aanwas in jeugdleden heeft zich afgelopen jaar voortgezet en er is zelfs een dependance van NLS opgestart in Strijen.

Er is door het orkest ondanks een korte voorbereiding vanwege een bewogen laatste half jaar van 2012 een afwisselend en toegankelijk programma voor jong en oud samengesteld.

Bijzonder is dat deze avond ook twee van onze leden worden gehuldigd die ieder ruim 65 jaar lid zijn van onze vereniging.  Hier zal tussen de muziekwerken door op gepaste feestelijke wijze bij stil worden gestaan. 

Locatie: Partycentrum “Concordia” dr. Bosserstraat 11 te ’s-Gravendeel
Toegang: Gratis
Aanvang: 19:30 uur (zaal open 19:00)

Contactinformatie:
Locatie: 's-Gravendeel
Organisator: NLS 's-Gravendeel
Website:http://www.nalangstreven.nl


Deel dit bericht met je vrienden!